Marty Koller

Proč mě svědí celé tělo? Ledviny, záda, nohy, zadek.

Já jsem změnil polohu spaní a spím jak nejsem zvyklý a všechno mě svědí. Můžu mít namozene tělo? Já hodně dlouho necvičil kvůli karanténě. Neustále jenom ležím v posteli. Změnil jsem polohu spaní, spím na zádech. Můžu mít namozene ledviny a záda z toho? Jak to zastavit? Právě jsem po prodelani omikronu může to být z toho? Nebo z velké dávky vitamínu kterou jsem si způsobil před pár dny? Může to být namozene?

Nejlepší odpověď
zjentek

No hlavně abys v lůžku neměl nějakou tu třísku, o tom by ti nejlépe pověděl Boy 13!

Další odpovědi
elkon

Jestli nejsi hypochondr, tak zajdi k praktickému lékaři. On zjistí, jestli tě případně pošle specialistovi.

Kazatel

Uved jsi, že je tvá matka coura, přítelkyně že se pro změnu vlní v podniku pochybné pověsti u tyče, byla jen otázka času, kdy co najdeš v posteli za breberky.

da ny

Ptejte se svého lékaře.
Člověk v karanténě, může doma vše i cvičit. Nemusí se válet v posteli.
Zmiňujete se většinou „jen“ o karanténě. Byl jste „nemocbý“ nebo jen pozitivní?
Můžete mít všechno možné. Můžete být zpocený šmudla, nemytý. Můžete reagovat n mycí prostředky a prací prášek, na potraviny, , které konzumujete. Alergie přichází v každém věku. Může to být reakce na některé ovoce, chemii v něm/na něm. Může to být z vody nebo Vašich hypochondrických myšlenek. Možná se nudíte a píšete sem, o každém, svém prdu nebo se bavíte trollingem? Pomůže Vám, vzít rozum do hrsti, lékař nebo psycholog.
Rozumný člověk ví, jak doplňovat (užívat vitamíny. Nejí je, jako chleba.