valerietunov

Proč mají všichni lidi rádi jednorožce?

Vůbec nechápu, proč někdo má rád takové zvíře, co ještě k tomu nic neumi ak tomu je fiktivní, ale koho to zajímá, že…

Nejlepší odpověď
ivzez

Byla bych opatrnější s tím „všichni“,
myslím, že se to všech lidí netýká.

A důvod?
Proč mají lidé (nejen děti) rádi pohádky, mýty, legendy, …?

Další odpovědi
Drap

To co tvrdíš je nesmysl. Já třeba jednorožce nemám rád.

Mc Merkurion

… podle čeho tak soudíš? …

Klaproth

Já ho nesnáším, raději mám ptakopyska.

luckykubrt

Nejspíše proto, že jsou krásní a romantičtí. Taky patří mezi mýtická zvířata podobně jako pegasové, gryfové či kentauři. Je to svět fantazie, který v nás vyvolává dětskou duši. 🙂

eleonnore

Asi jak píše většina – pozor na to „všichni“.

Mě jsou třeba buřt :)

anonym

Všichni ho rádi rozhodně nemají.

Já ho například mám rád jen kvůli jídlu.

Kelt

Jednorožec je nevlastní příbuzný nosorožce, zuborožce. Prý je agresivní, ale panna ho dokázala ovládat. Ale že by patřil mezi oblíbené tvory, to ne. Spíše je zahalen tajemnem.

freek_zr

Nemyslíš si že tvá otázka je úplně zbytečná? Tedy že i ty jsou úplně zbytečná a k ničemu?
Proč mrháš naším časem, který bychom mohli věnovat normálnějším dotazům… pokud by se na tomto webu vůbec nějaké takové objevili…

Kulpix

Ne všichni.

Já je například vůbec nemám rád a mám z nich panický strach. Asi bych strachy oněměl, kdyby na mě někde v noci zpozarohu vykoukl jednorožec.:-)

Lgee

Jses si opravdu jistá,ze opravdu všichni bez jediné výjimky na celém světě?

tobby

Jistě, je to pohádkové zvíře, ale když si představíte, jak by chutnal na talíři, tak proč ho nemít rád.

GM

Jednorožec mi může být ukradený, mám ráda kočičky.

Davegrayhosp

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Dobrý den, měl bych zájem nabízím kvalitní sportovní ledviny, zdravé bez kouření, bez alkoholu, bez stop po aspartamu tudíž nehrozí rakovina ledvin. Děkuji vám za ochotu a kontakt na tel.cislo 607 338 482

Kulpix

Asi sis spletl stránku ne?