Lgee

Proč maji moje videa větší sledovanost?

Když nahraju na YouTube video podobne jinému tak získám během dne 100 shlédnutí zatímco ten člověk 10. Jakto?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Jiné

Žádné vaše video jsem neviděla, nepostřehla jsem, že byste vložil na některéá odklaz.

Takže nemohu srovnat s příkladem, , který jste uvedl. ale volila bych jinou otázku, která by vás navedla do budoucna.

Nap. Co je na nich zaujala. Co jim zhlédnutí přineslo? Co by vám naopak doporučili atd.?

Další odpovědi
aliendrone

Jseš vyvolený.

Jsi prostě KING! Spielberg i Tarantino proti tobě hadr! Moc se mi líbilo to video, kde se marně snažíš sbalit holku, opravdu jsem se srdečně zasmál – kam se hrabe Vlasta Burian. (tedy, předpokládám, že bylo od tebe) ;) :D :D

anonym

Jiné

k odpovědi není co dodat

FlAsh_7

Jiné