DusanOrlik

Proč,když je člověk opilej,nelže?

Proč by klidně všechno přiznal a nelhal by?

Nejlepší odpověď
klumprt

Lhaní je poměrně obtížný psychický výkon. Něco jako udělat holubičku a sáhnout si se zavřenýma očima na nos.

Další odpovědi
anonym

Protože alkohol dělá divy v mozku,působí na mysl člověka úplně jinak,pak člověk nemá zábran,než když nepije.Pravdu mluví děti,ožralí a člověk totálně naštvanej.

Beer4Real

Je prokázáno že vysoce inteligentní jedinci dokážou i v opilosti ovládat skvěle svoji mysl a myšlenkové pochody, takže se dá z toho vyvodit jedno a to, že ti méně chytří lidé prostě lhát a klamat druhé v opilosti nedokážou.

da ny

Jak jsi na to přišel?
V jakém stupni opilosti by např. chronický lhář /nebo vejtaha/ musel být? :)