Radak

Proč jste nebo nejste na facebooku? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Odpovědi
quentos

Faceebok mi přinesl něco dobrého

pomáhá mi udržovat kontakt se vzdálenými přáteli. Jen tak namátkou, tři nejlepší kamarádky – jedna ode mě 150 km, druhá taky, třetí dokonce 300.
Když má člověk dostatečnou vůli a nenechá ho ovládat svůj život, je z něj dobrý sluha. V opačném případě zlý pán, jako se vším.

Mousinek

Faceebok mi přinesl něco dobrého

Já ho mám jen kvůli změně obrázku tady.

Terryle

Faceebok mi přinesl něco dobrého

Kontakty pohromadě. Je to pohodlný a nemusím složitě shánět aktuální mail na lidi, když jim něco potřebuju, kouknu na profil a vím, zda jsou aktivní a jestli jim stačí poslat vzkaz nebo shánět jiný kontakt. Nebo rovnou chat. Další super věc – řeším problém a nevím, na koho se přesně obrátit, hodím do statusu a on se někdo chytí. Vlastně jako tady na Otázkách.
A občas se tam člověk zatraceně pobaví.
Nebezpečný? Pokud víte, co píšete, není problém. FB není nebezpečnej, nebezpeční jsou někteří uživatelé a jejich exhibicionismus…

Jahoda

Faceebok mi přinesl něco dobrého

Přes FB jsem se spojila s několika uživateli tady z Odpovědí + jsem si ho založila kvůli tomu, abych tu měla jiný obrázek, než jen ty hlavy.. :)