Prostě já...

Proč jsou zloději většinou muži?

Nejlepší odpověď
Kelt

Zloději jsou muži nebo rodu mužského, zlodějky jsou ženy. A když krade dítě, tak je to…? A nemáš pravdu, někde jsou pouliční prodavačky, a když si chceš koupit a vytáhneš peněženku, tak za pár sekund nemáš bankovky.
Pane policajt, ukradli mi kabelku. A co jste v ní měla paní? 80 peněženek.

Další odpovědi
dubraro

Ženy mají jiné způsoby, jak získat nezasloužený prospěch.

JežíšKristus

Bo ženské musejí doma uklizet a vařit

Emulicek03

toto je velmi zajímavá otázka a rád bych viděl o tom nějakou studii :D Ale osobně si myslím, že je to kvůli tomu, že muži jsou mnohem více fyzický zdatný a kvůli tomu si i více „věří“. Ženy spíše podle mne ktradnp maličkosti jako drogerie a atp.

Miaa

Ženy zlodějky se spíš zaměřují na menší krádeže, v obchodě oblečení, boty, cetky, drogerii atd. za pokladnou, kde vám vrátí méně, nebo naúčtuje něco na víc, ošidí vás u pultu, takže se na ně tolik zas nepřijde, kdežto chlapi zloději až asi na výjimky, kradou ve větším 😁, byty, pumpy, bankomaty,...... Na to by si zlodějky netroufly 😆