ŽivotJeSrand

Proč jsou skoro všechny mladé úřednice tak arogantní?

Po úřadech moc nechodím, ale ve skrze VŠECHNY ženské tak do čtyřiceti jsou nevuěřitelně arogantní. Žádný úsměv bych ejště pochopil, ale k tomu chování jako kdyby byli mistryně světa. Proč to tak je? Naopak ženy kolem padesátky a výš jsou většinou milé, usměvavé a dokonce se s vámi i pobaví. Ale mladé? Děs a hrůza.

DRAP – máš pravdu, souhlasím naprosto vším. Je mi 25, ale nechápu jak se někdo tak může chovat. Pokud si chtějí hrát na mistryně světa, a že jsou něco víc, tak měli jít studovat DAMU, a ne nějaké sociální služby.

Nejlepší odpověď
mosoj

Není to pravidlem. Jenom připomínám, že dnes se do práce již pokecávat nechodí.

Další odpovědi
anonym

mě stačí děvčata v kancelářích, se kterými musím denně pracovně jednat. arogance, neochota. běda jak nemají čas na internet, soukromé hovory, kávu a cigaretu. když jim do toho přijdou jejich dny, tak konečná VYSTUPOVAT

Kepler

No, já mám přesně opačnou zkušenost a netýká se to jenom úřednic, ale i prodavaček a jiného personálu. Asi záleží na tom, jestli žiješ v Praze, nebo na maloměstě. Mně připadají otrávené, neochotné apod. spíše ty starší, tak jak tomu byly zvyklé za komančů. Anebo jsou otrávené životem vůbec.

Drap

Jo, to už tak dnes funguje. Většina mladých je velmi sebevědomá a pokud má tu možnost tak jsou arogantní a téměř nelidské. Je to společností a výchovou. Ve světě kde vládne jen moc a peníze se jen těžko prosazují věci jako je třeba pokora , úcta a podobné věci.

annas

ŽivotJeSrand
Skryla jsem vaše vulgární výrazy, které nejsou v písemném projevu vhodné. I když se mně něco nelíbí, je třeba se vyjadřovat slušně. Platí to nejen pro Odpovědi.