Lgee

Proč jsou některé kryptoměny tak levné?

Za 1$ se dá získat klidně 10 milionů kusů nějaké kryptoměny, jak mohou být tak levné, vždyt to nezahrne ani náklady, ne?

Jasně že ne, ale i tak je to neuvěřitelné, že i člověk s minimální mzdou může mít kryptoměnu.

Odpovědi
hapiky

Protože o ně není zájem.

Tw!st

Nesmíš se na to dívat jako na kusy. To je volba tvůrce každé kryptoměny, jestli to nastaví že dá za stejnou částku miliony jednotek dané kryptoměny, nebo za stejnou částku miliontiny jednotky kryptoměny.

anonym

cenu kryptoměny vůbec nemá smysl chápat a vnímat v absolutních číslech, má smysl ji vnímat pouze ve smyslu relativní změny v čase. Čili jen sledovat a odhadovat její sestup či růst.

anonym

praktický příklad, ničemu vůbec nevadí že 1 bitcoin bude časem třeba stát i milion korun, protože si kdykoliv můžete koupit jen maličký zlomek bitcoinu, třeba jen jednu stomiliontinu 0.00000001 BTC