nicasca

PROČ JSOU LIDI SLIZOUNI ?

.. ze 70% jsme z vody a všude samá sliznice…JSME vůbec VYVOLENI VE VESMÍRU PŘEŽÍT ?

Nejlepší odpověď
dudu

Podle sumerských záznamů si nynější lidstvo vyrobili cca před 300 tisíci lety jako jakési otroky annunakové z planety Nibiru, když geneticky po několika pokusech upravili tvory, kteří zde tehdy běhali po stepích. Po řadě dramatických peripetií nás údajně považují za svoje děti.
Z chemického hlediska je naše tělo asi 70% vody /vznikla asi před 7 miliardami let/ a zbytek jsou různé prvky, zejména uhlík. Ty jsou produktem termonukleárních fůzí praprahvězd. Každý by měl zůstatek v pokoře, neboť jsme vlastně děti hvězd a bohů. Lidský mozek je 80% vody a před tím co dokáže vážený příteli klobou dolů.

Další odpovědi
anonym

Proč hned VYVOLENI? Prostě to tak je,zřejmě díky „logice věci.“ To,že na téhle planetě jsme
jedničky,vůbec neznamená,že to platí pro galaxii,natož pro Vesmír.Trochu víc pokory.
Ostatně-mohou! existovat tvorové,kteří jsou o
třídu výš,pokud by nějaké srovnání vůbec bylo a
ti by mohli třeba být adekvátně ošklivi.

Vicki

Lidské tělo je úžasný mechanismus,ale že bychom byli vyvolení,spíš to cítím jako že je nám dovoleno tu nějaký čas pobýt.