souhlasím

Proč jsou chlapy takový

Mlči, mlčí, mlčí. Čtyři chlapy stále mlčí. Znáte ten pocit když vás nědko má rád a nechce to říct. co mám udělat a komu srdce zlomit.

Odpovědi
anonym

Nerozumím,čtyři chlapi mlčí?Na co se ptáte?

anonym

Souhlasim – ja nesouhlasim. ! Muj : mele , mele a mele … P.S. Ostatnimu nerozumim ☹ -iv-

hanulka11

Víš to ,že s někým se hezky mlčí. Takové to souznění nepotřebuje milion řečí kolem

laco

nesmíš toli hulit a chlastat pak si s tebou budou o něčem povídat

led

3tyria chlapi mlčia a plieskajú kartami…
vôbec sa nedivím

franku

Ty máš čtyři chlapy a žádný Tě nepožádal o ruku?Ženské co má čtyři chlapy jsme říkali k.....

ten který je

Tak čtyři chlapi jo?Hmmmm…:-)

AndreiRanger

Nevím, kdo vymyslel strategii, že to má být vždy chlap co udělá první krok, co rozhodne co se bude dít a tak podobně…

Důvod proč mlčí těch mže být, ale nejpravděpodobněji mají strach jako všichni hrdinové:-D

Udělej první krok sama – on/i si taky může/ou myslet..„proč jen pořád mlčí“…

Ale komu řekneš sbohem a komu miluju tě, tj na tobě ( kdyžtak o sobě nemusejí vědět:-D )

P.S.Frank má palec za to, že mě upřímně pobavil, ne proto že bych chtěl urážet…

venkovan

Mlčet = zlato.