Avatar uživatele
Odpovedi18

Proč jsou Asiati takoví dětští?

Soudím hlavně podle toho jak se chovají, nikoliv podle toho jaký mají vzhled a výšku.

Zajímavá 0 před 2089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Dětští? V jakém smyslu? Že jsou zpravidla menší a drobnější než Evropané? , Nebo třeba i tím, že mají širší tvář, plochý nos, atd. ?

Patří mezi mongoloiudní rasu, takže mějaí jiné znaky než my.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mongoloidn%C3%AD_ra­sa
-
Jinak je neznám, takže nemohu posoudit, zda si dospěli hrají jako děti na rozdíl od nás. .
--

Měl jste napsat, co považuje za dětské chování.

Odpovídala jem před doplněním otázky. Znám převážně Vietnamce z obchodů apod., Jsou skromní, pokorní, slušní, ochotní – to nepovažuji za dětské vlastnosti. M

Možná se v našem prostředí chovají nejstě, jsou zde přece cizinci, trvá, než si zvyknou.
.
Další generace jejich dětí se zabydlela.

Nedávno jsem cestovala autobusem. Místa k sedění byla obsazená. Stála jsem v blízkosti školáků, kteří se pilně učili, snad. Proto se přece nemohou nechat rušit. Jedině Vietnamka, která cestovala do práce, mně nabídla místo.

To určitě nebylo dětské chování, ale projev jakési „úcty“ ke staršímu člověku než byla ona.

Samozřejmě jejich negativní jevy, které souvisí s obchodováním, nejsou správné, nikoliv ani dětské..

Opakuji,blíže je neznám,, jen z letmého setkání. Ale nikdy jsem dojem jejichj dětskosti neměla.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nepravda!
Najprv spoznaj, potom hodnoť.
Za roky som ich spoznala dosť, nielen u nás, ale aj na ich domácej pôde.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Asiati podle mne nejsou dětští ani dětinští, dokonce se jako děti
ani nechovají. Ale znám je jenom u nás, v Asii jsem nikdy nebyla.

Z jejich slušnosti (že byste právě tu považoval/a za dětskou?),
ochoty, skromnosti a pracovitosti bychom si mohli/měli brát příklad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

To je jen tvůj subjektivní dojem ovlivněný jejich vzhledem, hlasem apod., i když si to nepřipouštíš. Ve skutečnosti, když na to přijde, dokáží se dopouštět takových zvěrstev, že Hitlerovi esesáci vedle nich vypadali jako neviňátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asiatů je hodně druhů. Je pravda, že oni sice jsou průměrně menší a vypadají celkem mladě na svůj věk (např. 30ti letý může vypadat na 25) ale dětští mi nikdy nepřišli. Snad poznáš dospělého od dítěte a jejich chování je mnohdy více kultivovanější než to naše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek