Drap

Proč ještě nespíte ??

Nejlepší odpověď
Jikra

Protože noc je mladá a já patřím mezi sovy.
Druhá ranní hodina ta to jistí.

Další odpovědi
briketka10

protože se mi teda nechce a pudu až se mi zachce..

barnajka

Protože kamarád mi dal tak nádhernej vánoční dárek, že pro samý rozrušení usnout nemůžu. Plánuju, že jak nezaberu přirozenou cestou do půlnoci, přichází na řadu metoda ‚palicí po hlavě‘. Páč ovečky na mě moc nezabírají a spát se musí, že jo… :))

A co Drap, proč ten ještě nespí?
To není fér, na druhých vyzvídat takový intimnosti,..a sám se přitom nesvěřit :)
Doplňuji:
Doktore, s vínem na mě nechoď… Já si alkoholu jenom cucnu a buď mě chytne nezřízený rapl (rozuměj: nekontrolovaný záchvat smíchu), a nebo naopak v minutě padnu a dva dny jsem tuhá.
Jak já bych se jednou chtěla poctivě vožrat…někde při venkovní zábavě, pěkně do němoty…pak zahučet do první škarpy na obzoru, ráno vstát a z kocoviny si pozvracet tkaničky u bot…ach, ta romantika!
Jak já bych chtěla bejt jako každý normální člověk :((
Co mám dělat, aby mi to šlo, když to ne a ne a nejde? No přece neumřu jako ‚ta divná, co se ani opít nedokáže‘ :D

kapka

Přišla jsem ráno z noční a spala přes den, dnes už na noční nejdu. Spát se mi ještě nechce.

anonym

ad barnajka, piji báječné portské (těžké a omamné, 19% alc.), parádně se po něm usíná na krásně houpavých vlnách zjitřené fantazie, která jak víme, je u tebe mimořádně bouřlivá.
Doplňuji:
P.S. Jejda, zapomněl jsem doplnit náhlou metaforu
k „těžké a omamné – jak celonoční milování!“

anonym

ad barnajka, jak vidno ku tvým podivuhodným zvláštnostem příbývá ještě neschopnost se opít? To už by si zřejmě vyžadovalo individuální přístup se specifickou psychoterapií. Ovšem na to jsem příliš daleko a emotivně mne příliš vytížila virtuální motivace Kerberus ku návratu do staronové annas. Nejspíš budeš mít nějaká exotická specifika, ale na všechno se nakonec dá nalézt klopotná cesta ze zdánlivě bezvýchodného tunelu. V krajním případě bych ti musel naordinovat adresnou léčbu do osobního mailu, abych tě nediskreditoval před zdejší komunitou, u níž zatím požíváš docela solidní a výrazné renomé.