Lgee

Proč je v Evropě tak málo terorismu?

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Kategorie:Te­roristick%C3%A9_%C3%­BAtoky_v_Evrop%C4%9B

Jen něco okolo 60. Proč jich neni vic?

Nejlepší odpověď
dudu

Nebuď nedočkavý – viz toto zajímavé zamyšlení.
Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám. Začíná to tím, že ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP, aby mohla disponovat s více penězi.
Francie má ale smůlu – pracovité Středoevropany ponechala Stalinovi napospas spolu se spojenci – začne si tedy dovážet muslimy a černochy. První přijdou ti schopnější a opravdu ekonomice pomohou, ale své děti vychovávají stejně zaostalým způsobem, jako v Africe.
Druhá generace je pak méně užitečná než ta první – podřadná práce jim nevoní a na lepší nemají ani intelekt, ani vzdělání a začne zatěžovat sociální systém a navyšovat kriminalitu, a přitom se bouřit proti státu. Je tedy nutné si dovážet další a další migranty a doufat, že budou chtít pracovat. Jenže ti jsou ještě méně kvalifikovaní než ti první a rovnou tedy žádají o azyl a velká část vůbec nepřemýšlí, že by měla někdy pracovat – stačí si udělat 3–5 dětí a z jejich sociálních dávek pohodlně vyžijí, aniž by peníze použili ve prospěch vzdělání dětí. To, co zprvu vypadalo jako ideální integrace, se zvrhává v závody, kdo víc ošidí stát. Navíc téměř všichni migranti posílají desátky z výdělku i sociálních dávek zpět do Afriky, což slouží jejich příbuzným jako platba pašerákům za cestu do Evropy. Počty sociálně potřebných raketově rostou a státu dochází peníze. Jediný, koho může stát obrat, je ale střední třída. Vysokým zdaněním jsou odčerpávány peníze od střední třídy k sociálně potřebným migrantům a jejich potomkům. Ti ale, jak víte, značnou část těchto přerozdělených peněz posílají do Afriky, zatímco pracující střední třída by je utratila ve Francii – to způsobí postupný úbytek pracovních míst a nezaměstnanost roste, což opět zvýší počet sociálně potřebných. Veškerá sociální pomoc tak přichází vniveč, a čím více stát přerozděluje, tím je sociálně slabých více, a i čím dál více Francouzů se stává sociálně slabými. Zároveň se k hranici chudoby přibližuje i kdysi bohatá střední třída. Sociální nepokoje narůstají, a jelikož jsou lidé hloupé ovce, které nechápou, jak je stát, potažmo migranti do této situace dostali, všichni volají po sociální rovnosti a zvyšování sociálních dávek, což ekonomickou situaci státu opět zhorší. Během 3 generací dokážou migranti z Afriky naprosto rozvrátit ekonomiku vyspělé země, jako je Francie, a to jen svou mentalitou. Tímto způsobem se propracuje stát do stavu, kdy už není komu brát, aniž by to nevyvolalo povstání a nepokoje a nezbývá než to dotáhnout do regulérního státního bankrotu!!!!
Milan Štrupl

Další odpovědi
postcd

Třeba protože méně lidí nenávidí evropskou politiku vůči jiným zemím? Četl jsem, že velká část útoků je politicky motivovaná.

Zdroj: https://ceske­forum.com/view­topic.php?f=129&t­=7396&p=17441

zjentek

Není to zlé, na prajzké hlásím teprve cca 10 – 15 kebabáren s originálními zaměstnanci, z toho přímo v centru Prajzů tři, ale 5km přes kopec v porubě budou čísla daleko vyšší. nárůst očekáváme, mladí jsou neohrožená kupní síla, chutná jim. mamka intelektuálka už asi nevaří. Anebo kebab mezi jídly možná není jídlo, jen jakási výplň času, kdy se nám nechce nic. Večer při zábavě/diskotéce jakbysmet, tehdy kebab za jídlo neplatí. Bo ttakový šulínek masa pěkně do tortily, 25cm řádně macatý, samá omáčka, když se hryzne, se ani nepočítá, to je pro bříško jako prd…

Zacheus

Protože lidi jako ty jenom sedí sedí na zadku, místo aby se zvedli a šli něco dělat ;)

ten který je

Nějakým statistikám nelze věřit.Je veliká snaha teroristické útoky označovat za akt duševně nemocných,které nemají s terorismem nic společného.

ivzez

To zní, jako by Vám chyběl…