mrtvyhubar

Proč je tady tolik rusofilů?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože je tady nejméně polovina účastníků, kteří netuší, co jsou rusáci zač, nezažili okupaci po roce 1968 a škody, které způsobili naší ekonomice a morálce běžného občana.

Další odpovědi
Ametyst

Možná to nejsou rusofilové, ale ti, co vidí, jak je Západ natěšený válčit. Jak denně předpovídal, ale pletl se v tom, co udělá Putin s armádou. Nemohl se dočkat. Přitom se Západ na Ukrajinu dívá s větším opovržením než Češi. Rusko mi neubližuje, zato Brusel mi dělá ze života mizerii.

Disraeli

Nejsou tu jen rusofili, je tu i „druhá“ strana a i ta je samozřejmě zpravidla „kriticky objektivní“.
Velká většina je tu plná předsudků a bez racionální kritiky, to se neboj, Rusáky tu podporuje zcela zaujatě dost lidí, ale na druhou stranu je tu taky plno lidí kteří zcela nekriticky podporují USA, EU, NATO a každé jejich uprdnutí je pro ně posvátné… já nejsem ani na jedné straně.

A taky je tu týpek asi se 7 účty (plus dalšími občasnými), který to hraje na obě strany a ostatní mu na to poslušně reagují, jak on píská… vůbec nechápu, že mu na to vůbec reagují s tím, že to berou vážně, když jeho jasným úmyslem je jen provokovat (OBĚ zaujaté strany).

Disraeli

Z dnešních asi 20 otázek má nadpolovinu z nich jediný člověk, takže…

Ametyst

Jako neznám antivaxwery, neznám ani rusofily. Masmediální masírka ve prospěch troublemakera Ukrajiny je neuvěřitelná, jednostranná a hloupá. Západ to tam rozeštve, a pak “ zloděj křičí, Chyťte zloděje. Když Ukrajinci mávali natěšeně vlaječkami EU, tak si tuhle EU provokaci Putin nenechal líbit. EU to tam roze…la a neměla v úmyslu Ukrajinu přijmout. Jen provokuje Rusko.

paul1

Já bych k tomu přidal: Putin se obává toho, aby se Ukrajina neměla ekonomicky lépe. To by mohlo nakazit lidi v Rusku. Příchodem investorů a firem by se zvedla životní úroveň několikrát a to by byl problém.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Kepler má pravdu, zažil jsem to také a souhlásím

Kepler

Ne, jenom se na Rusy dívám realisticky. Co jsem si zažil, to jsem si zažil. Naopak pochybuju o duševním zdraví rusofilů.

Ametyst

Keplere, Sovětský svaz už neexistuje, a ani s Ruskem už nesousedíme. Teď je nutno se bát Brusele, kde je víc marxistů než v Moskvě. Také je někdy dobré si připomenout, jak Československo přišlo o Zakarpatskou Ukrajinu třeba.

paul1

Jak Československo přišlo o Zakarpatskou Ukrajinu? Zinscenovaným referendem, kterému předcházela masivní kampaň nastrčených lidí pro nenásilné, i násilné (pod hrozbou) hlasování. Hovořil jsem s lidmi, kteříto zažili.