JájsemRaibek

Proč je nudlová instantní polévka balena ve dvou obalech?

Nejprve otevřu jeden obal s nudlemi, poté druhý obal s kořením (příchutí), které nasypu na nudle a to celé zaleji horkou vodou.

  1. Proč tu příchuť (koření) vůbec balí do druhého obalu a nedají přímo k instantním nudlím, když se to stejně smíchá?
  2. Neušetřil by se tím obal-plast?

Nejlepší odpověď
iceT

No někdy je i ve čtyřech obalech, nudle, sypké koření, nějaký olej, nějaký zelený listí, to jsou čtyři a to celé ještě v pátém obalu. Proč? Nevím.

Další odpovědi
nyjono

Znám lidi, kteří to koření nepoužívají.
Buď si dají jiné nebo nepoužijí nudle do polévky ale jako přílohu třeba k masu.
Tak možná proto.

Arne1

To je přece jasné – použijeto to, co vaší chuti vyhovuje.

da ny

Většinou jsou sáčky 3 (olej, kořenící příchuť, obal), někdy 4.
Proč? Člověk se rozhodne (mnoho lidí vyhazuje/nepoužije) olej. Kořenící směs, pokud je ostrá, nemusí každému plně vyhovovat. Nasype si zvolené množství. Zelené bylinky bývají zřídka součástí balení, kdo chce, přidá si. Nudle se mohou použít jen jako příloha, nebo doplněk do jiných instantních polévek. I jiných vývarových apod. Přidat půlku nebo třetinu, l běžnému balení/porci. Dává strávníkovi možnost svobodné volby ;D

Lgee

Dá NY poprvé s něčím s vany souhlasím.