Matthew

Proč je na odpovědi.cz překlad stránky jenom do slovenštiny a ukrajinštiny ??? :)

Jde o nějakou spojitost s počtem uživatelů z těchto zemí na odpovedi.cz nebo se administrátorům jeví další překlady zbytečné ? :) PS: ano, vím že v dnešním světě kompjútrú už existují doplňky na překlad pomocí google, opery tzv.atd. takže to zmiňovat už nemusíte :) Ale jen mě zajímá zrovna ta ukrajinština :))
Doplňuji:
Aha, tak jsem si zase naběhl :D já jsem na to popravdě ani nestihl ještě kliknout a už jsem pokládal otázku :D To se omlouvám, myslel jsem že to slouží jen na překlad ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

Možná proto, že to není překlad, ale obdobný projekt pro Slovensko a Ukrajinu. Proč ho nešíří dál se musíš zeptat tvůrců projektu.