kukulicka

Proč je Ludvík XIV. zmiňován a co pro nás udělal?

Ahoj.
Máme úkol zjistit dějiný víznam Ludvíka XIV. a nemohu si s tím poradit. Pomůžete mi prosím?

Nejlepší odpověď
quentos

Domácí úkoly za líné studenty se tady neřeší.
Úkol vám byl zadán proto, abyste si odpověď sami vyhledali a naučili se tak samostatně pracovat.
Za nás nebyl Google, máte značně ulehčenou práci… dneska vám Google opraví i chyby v dotazu a najde to i jim navzdory.

Další odpovědi
Daniel16

Vsadil bych se, že to máte v učebnici… Zkus si to přečíst nebo prostě použij Wikipedii.
Doplňuji:
A studenti toho mají trochu víc… Tak proč jednou za půl roku nevyužít odpovědi.cz, když má člověk na starosti ještě další a těžší předměty… A fráze „Za nás tohle nebylo!“ mi přijde jako nejstupidnější fráze všech dob… Chtěl bych vidět ty, co tohle píší, jak by to v jejich věku (kdyby to bylo) nepoužívali… Nechápu, proč by se tu na tohle nemohla zeptat, když tu možnost má…

anonym

dějiný víznam pošli svá češtinářce,ta tě požene