Hahahajddjd

Proč je Česko přimo ve středu Evropy a nemá moře?

Proč je cesko primo ve stredu a nema moře

Nejlepší odpověď
marci1

Protože praotec Čech si usmyslel, když uviděl horu Říp, že se mu tu líbí a budeme žít tady. Na moře jaksi zapomněl. A my kupujeme šíleně drahé ryby a procestujeme řady hodin k moři. Zase kdyby se začaly zvedat hladiny oceánů a moří, jsme celkem v pohodě. 🙂

Další odpovědi
elkon

Protože to tak je vývojem.

aliendrone

Protože kdyby bylo na okraji Evropy (jako Itálie nebo Řecko, byla by tu TMA i přes den, o značně vyšší úrovni kriminality nemluvě! ;) Ale moře by zase bylo, tak si vyber. :)

EKSOT123

Střed Evropy je prý geograficky na Ukrajině. Moře máme všeho možného. Třeba kůrovců a houbařů. (Ti první se zřejmě přemnožili v důsledku přemnožení těch druhých. A ti druzí možná proto, že nemáme moře…)