mandat

Všimli jste si, že oproti loňsku přibyla na rakouských benzinkách spousta turniketů před záchody?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano…ale z toho turniketu dostaneš lístek v hodnotě padesáti centů, které si tam vhodil a ten lístek potom platí jako sleva na to, co si na benzince koupíš

Další odpovědi
led

Nie, pred každým bol len jeden turniket.
Je to prirodzené, aj keď nepríjemné opatrenie, aby sa aspoň čiastočne vrátili náklady na prevádzkovanie týchto priestorov tureckými nájomcami. Ano, Ázia zaútočila cez záchody.

kavac

Jak to funguje, to uvedl lukas.zmizik. V Německu na některých čerp. stanicích to je už několik let.

HonzaK

no prave. kava 3€ takze vlastne te nuti tam jeste utratit prachy…uz se prece roky resi, ze pouziti toalety by melo byt „zdarma“ hlavne v mistech kde utratite xx euro za benzin atd..... :))) a majitele si naklady na udrzbu stejne odecitaji z dani.......­.............

HonzaK

ted si vem ze cestujes a denne utratis 1,5 eura za toaletu za rok je to 547 € a to jsoua nemale penize