kurec

Proč do McDonaldu nechodí důchodci?

Nejlepší odpověď
paul1

Mně to tam nechutná. Zkusil jsem to před lety a nenadchlo mne to. Raději zajdu do restaurace.

Další odpovědi
da ny

Protože už mají více rozumu!
Upřednostňují kvalitní a zdravější stravu.
Ne žádné, předražené fast foodové „fujtajbly“ 😉
(za hodně peněz, málo muziky)

elkon

Nepotřebují nezdravé jídlo. Mají vůči svému tělu odpovědnost. Mladým je to jedno.

Ametyst

Důchodci umí vařit a mají čas, tak se nepotřebují rychle občerstvit. Něco jiného je to při cestování. McDonald je vítané místo, kde víte, co objednat, a co čekat.

Emefej

Nevím jak ostatní důchodci, ale mě to nechutnalo. Už tam nepůjdu.

led

To majú riskovať svoje zdravie?

Pepa25

Mají čas si vařit nebo si zajet někam do jídelny, tak nepotřebují fastfood. Také víc šetří než mladí (McDonald fakt není levný). A nejsou na tento styl jídla zvyklí.

plebs

Kuri vzpomínají na párek v rohlíků, obložené chlebíčky, brambor-salát ruská vejce a pod., rovněž nemají kladný vztah k zápaďáckým vymoženostem.

cappuccino

Nejspis proto, ze s protezou se jim hambac spatne kouse:)

GM

Ráda vařím a peču, uvařím si raději pro sebe i pro rodinu zdravé, kvalitní a chutné jídlo za poloviční cenu. I ten domácí hamburger, co dělávám vnukům, je o něčem jiném.