autacek

Proč dnešní letadlo z Číny nepřistálo rovnou na letišti v Pardubicích, ale muselo se to tam převážet náklaďáky z Prahy?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nevím o jaký druh letadla se jednalo, třeba pardubické letiště nesplňuje podmínky pro jeho přistání, nevím jaké tam bylo počasí, zda-li bylo vhodné pro přistání, také mě napadá jiná možnost, kterou popíšu dále.
Bylo rozhodnuto, že vstup do republikybude činěn pouze na těchto hraničních přechodech a na těchto letištích a Pardubice tam zcela jistě nejsou.
Mohla však být udělena výjimka.

Další odpovědi
jáára

Jestli to byl Antonov, tak ten se do Pardubic nevejde.

da ny

TTakovou „prkotinu“ bych neřešila. :D
Hlavně, že na našem území přistálo a plně naložené a budou přistávat
Další letadla.
Okolní státy EU již dávno přerušili dodávky zdravotnických pomůcek,
materiálu (např. Německo).
a sami je nepoužívají.
Němci i naši pendleři (je mezi nimi vysoké procento nakažených) nakupují v tamních obchodech bez roušek i v uzavřených zonách.
Češi s rouškou jsou „šikanováni“ na ulici i v zaměstnání (z ústního podání) :(:
Zmínka v tisku:
https://karlo­varsky.denik.cz/zpra­vy_region/mit­terteich-je-uzavreny-20200320.html

aliendrone

Asi takhle, tamtamy cvrlikaly, že jde o An-124 (Ruslan). Se divím, že „ta chudinka“ nepřistála někde na dvorku. ;) :D :D

JájsemRaibek

járo Antonov přiletí myslím až v neděli.

autacek

Ano, Antonov už letí a dosedne, světu div se, na bývalé vojenské letiště do Pardubic.