Kartelhodoha

Proč ČRo Radiožurnál už nehraje písničky od Jaromíra Nohavicy?

Poslouchám ČRo Radiožurnál už přes 10 let, často ho hráli a snad za poslední 2 roky tam nezáhrali ani jednu jedinou písničku od něho.

Nejlepší odpověď
da ny

Kdo alespoň trochu sleduje dění v ČR, TAK to přece VÍ.
Dehonestace, odsuzování odlišných názorů, dezinformátoři, sympatizanti Ruska (i bývalí), se snadno vyrobí i na přání. Odepsat někoho, pro tuto gardu a její sympatizanty, není žádný problém.
Někdy vadí minulost, členství v KSČ. Jindy je zapomenuto (čeští prezidenti).
Prostě, pro i třeba nevinné konání v minulosti, patrně někomu vypadl z oka. Upadl v nemilost. 😉
Nové „politické songy/písně“, řadě lidí „nejdou pod nos“.

Další odpovědi
Ametyst

Protože veřejnoprávní media nejsou nestranná, ale chovají se zaujatě a stranicky (od slova “stranit někomu”). Když to dělají komerční media, člověk to ještě pochopí, ale media veřejné služby?

Drap

Má trošku odlišný názor než vláda. Tudíž se z něj stal proruský šváb, takže by bylo nevýchovné demotivující pokud by jsme ho měli poslouchat a vytvářet s jiný, než oficiální a pravdivý názor. Dříve se tomu říkalo cenzura, dnes je to podpora demokracie.

Savier

Nejspíše se pohádali. Nohavica něco psal na sociálních sítích.

elkon

Můžeš se jich zeptat přímo a neschovávat se za poradnu.
https://radio­zurnal.rozhlas­.cz/

Ametyst

Drap: 🙂 To se hodí citovat: „Dříve se tomu říkalo cenzura, dnes je to podpora demokracie.“ 🙂 Z toho vidíme, jak se cokoliv převrátí naruby, a lumpárna se prezentuje jako ctnost. My staré páky na to nenaletíme, ale chudáci děti.