JežíšKristus

Proč Češi oslavují úmrtí Václava Havla?

Takový odporný výsměch jako od Deníku N jsem dlouho neviděl. Člověk zemře, a oni tam napíšou „10 let bez VH“ a srdíčko. Hurá. Skutečný hyenismus.

Foto: Deník N, 17. 12. 2021

Nejlepší odpověď
marci1

Jedná se o vzpomínku na Václava Havla. Uběhlo 10 let. A srdíčko tam je proto, že ho V. Havel přimalovával ke svému podpisu. Bylo součástí podpisu. 🙂
https://market­hing.cz/vaclav-havel-jako-znacka

Další odpovědi
Viktorie II.

Ježíše Krista ukřižovali a oslavují ho. Aleluja.

Ametyst

V.H. neměl rád Čechy, ale hnědočechy. Tím je dáno, kdo ho oslavuje a kdo by na něj nejradši zapomněl.

Malvína

Kdo se moc ptá, moc se dozví.
Nebuď zvědavý, budeš brzo starý.
Život v nevědomosti je sladký.

Povědomá slova, že? 🙂

paul1

No nevím – já osobně teda úmrtí neoslavuji a myslím že oznam v Deníku N je spíše vzpomínka. Jisté je, že si za života užil dost, v minulém režimu od komunistů, estébáků a přisluhovačů. V tomto režimu to u dost velké části lidí pokračovalo a bylo vyrobených hodně vymyslených pitomostí s cílem ho znevažovat. Ono asi i v jiných krajinách světa odpůrci režimu, zvlášť totalitních to nemají lehké. Nemusíme ani chodit někam daleko.

Dochy

Osobně nikoho takového neznám (i když znám lidi, kterým stále poněkud leží v žaludku). Ty jo? Ta grafická úprava je asi dost nešťastná, ale už podtitulek naznačuje, že by o „oslavu“ jít nemuselo.

cochee

Lol, nas**l sis do vlastní kapsy.

Viktorie II.

paul1, ano, užil si dost. Spartičky a chlast v hotelovým vězení, na svobodě mnoho mejdanů, které financoval Západ. Neříkej, že vše, co je o něm říká je lež. I ve školních učebnicích lžou a oblbují děti.

JežíšKristus

Malvína: Veřejně ospravedlňujete hyenismus? Odporné.

Malvína

Haha, ty jsi ale vtipálek. Pouze okopírována tvá slova, sice u jiné otázky, ale aspoň jde poznat, jak ubohé takové odpovědi jsou.

Ametyst

JK: co to plácáš? Pročpak ti nechutná vlastní medicína?

JežíšKristus

Ametyst: Malvína tu trollí kopírováním cizí odpovědi. Porušuje autorský zákon a ještě znevažuje památku pana presidenta. O tykání se ani nezmiňuji. Dnešní mládeži holt schází pokora.

Malvína

Ještě řekni, že jsou to tebou vymyšlená přísloví😃. Nic neznevažuji, pouze jsem odpověděla stejně absurdním stylem, jako jsi to použil u otázky mé, a vlastně nejen mé!
Troll mě nazývá trollem… vtipné. Vykat ti nebudu, sám se s tím neobtěžuješ,
tohle je výjimka.