Nassin

Proč celebrity naříkají, že jsou vinou koronaviru bez peněz?

Teď si stěžuje jedna z nich: https://r0.cz/3a3e

Proč celebrity naříkají, že jsou bez peněz vinou koronaviru?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdo se nechá napálit podvodníky, nebo neumí hospodařit (nemá rezervy), ten „brečí“, že nemá peníze. Herci, kteří nemají stálé angažmá (jsou na volné noze), také brečí, ale je to jejich volba. To je stejné, jako když odejdete ze zaměstnání a jinou práci si nenajdete. Je to vaše vůle. Takový člověk nemá nárok na státní podporu.

Další odpovědi
marci1

Na něco to musí „svalit“. Peníze se mají investovat s rozvahou. Nejdříve investoval do stavby jednoho hausbótu, pak se nechal přemluvit, aby investoval i do druhého. Nakonec o vše přišel.

Mc Merkurion

… kecá … auto se dá koupit, přestože je všechno zavřený, i s ukázkovou jízdou, funguje to tak už od podzimu … chce bejt jenom zajímavej !!!

Zdroj: … život …

Pepa25

Doporučuju si text přečíst, především větu „už měsíce nehrají divadla a možnosti umělců jsou značně omezené“

zjentek

Kdyby ti lidé byli skromní, s nejvyšší pravděpodobností by se nestali celebritami.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Pepa25
To je od tebe pěkné, že si doporučuješ. Tak čti dále.