FlAsh_7

Proč byl Blatný odvolán?

Nejlepší odpověď
marci1

Pan ministr Blatný je slušný a korektní člověk, který chtěl provádět opatření a rozhodnutí doporučovaná odborníky ve zdravotnictví, ne politická. Bohužel se blíží volby a pánové nahoře potřebují „poslušného“ člověka, který bude dělat to, co oni „potřebují“. Je to škoda. ☹

Další odpovědi
jirka F

Protože dlouhodobě odmítal netestovanou vakcínu Sputnik V.Zkratka nechtěl dělat co chtěl Zeman a Babiš slyšet.

xiperio

Protože AB potřebuje 100% loajální loutku před volbami.

Nassin

Najednou se zastáváte p. Blatného, ale vzpomenete si jaké na něj byly narážky, posměšné až urážející, že jeho rozhodnutí byly špatné? To, že ho premiér odvolal je z politických důvodů a na to má premiér právo!

Emefej

Sputnik V.

Ametyst

Ministr- doktor medicíny nikdy nebyla dobrá volba, pokud vím. Lepší výsledky má ekonom nebo právník. P.S. Po jmenováni úzkého specialisty Dr. Ahrenbergera to tu máme zase.

Mr. Marek

Kvůli tlaku faktického předsedy vlády Miloš Zemana.

Hlada

Protože se důchodci nechali ve volbách podplatit.

paul1

Bylo to převážně kvůli Sputinu V a měl pravdu, Slovenský ústav ŠÚKL tam našel nějaké pochybení při zkouškách a nechce vydat dobrozdání.

nyjono

Protože se někomu nehodí „do krámu“

Arne1

Protože loyálně neposlouchal pokyny svého šéfa a měl svou hlavu odborníka.

Mc Merkurion

… to je mi fuk, proč, ale člověka, kterej podepíše petici a pak se stydí přiznat a lže, že ji nepodepsal, nepovažuji za slušného, ani korektního (při tom šlo vo ***, nikomu na tom nezáleželo, šlo jen o svědomí) …
… jeho rozhodnutí, nepovolit Silvestr, ale povolit Půlnoční, taktéž jako nyní zavřeno na Velkej Pátek a mše povolený mně o smyslu jeho opatření moc logiky nedávala …
… takže, netvrdím, že někdo jiný bude lepší či horší, ale on tam byl proto, že to nikdo jiný nechtěl dělat …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.