andy6450

proč bych si měla já dělat nový mail??

myslím že je chyba na jejich straně-moje heslo nikdo neví,,,jsem doma sama a na pc taky..jak byho zjistil někdo?

Odpovědi
Elk

Pokusil bych se zjistit u provozovatele servru, jak je to možné, popřípadě se poradit s právníkem, ale tohle není normální.

Mili @

Možná, že u Vodafonu to jde takhle jednoduše i bez hesla, ale pokud někdo používá i tvé telefonní číslo, tak je to blbec!
Alespoň u T-mobile jsem přihlášená na číslo telefonu a číselné heslo, které znám jen já…