František199

Proč už agentury nebo ostatní podniky tolik nenabízejí dohodu o provedení práce jako tomu bylo předtím?

Do 10 tis. nemusí zaměstnavatel za zaměstnance platit soc. ani zdr. poj., (kromě minimálního čtvrtletního pojištění ve výši 100 Kč) tak v čem je problém? Tlačí snad snad stát nějak/nečím aby se uzavírali smlouvy minimálně na dpč?

Odpovědi
Drap

Potřebují stálé a pokud možno kvalifikované lidi. A nikdo zt nich nebude dělat za 10000