aevul

Proč admin nemá odvahu podepsat se?

Nejlepší odpověď
Dochy

O co přesně Ti jde? Vždyť se podepisuje… Admin, nebo Odpovedi CZ…

Další odpovědi
Kazatel

Admin je ubožák, co nahlášené odpovědi ani nečte, jinak by nebylo možné, že se děje to, co se tu děje.

Pepa25

Mě by spíš zajímalo, proč ve většině otázek i odpovědí řešíte Filipa a svůj vztah k němu. Víte, že to nikoho nezajímá?!

aevul

Pepa25: máš nějaký průzkum?

aevul

Pepa25 žádný průzkum nemá. Takže je to jen další obhajoba Filipa, jako už poněkolikáté. Spolu s vzájemným palcování vyvrácených lží a nesmyslných příspěvků to vydává docela zajímavý obraz :)

Dochy

Ale proč to píšeš k otázce, která zrovna náhodou o Filipovi není?