usse

Proběhly, nebo teprve budou probíhat testy DNA z vody v jezeře Loch Ness? Pokud proběhly, nalezla se ve vodě DNA Nessie?

Nejlepší odpověď
annas

Testy se dalšjí pravidelně. Výsledek jednoho textu z května 2018.

Loch Ness Monster: DNA tests may offer new clue – BBC News
https://www.bbc­.co.uk/news/uk-scotland-highlands-islands-44223259

Profesor Neil Gemmell, vedoucí projektu z Nového Zélandu, řekl, že nevěří v Nessie, ale byl přesvědčen, že nalezne genetické kódy pro jiné tvory.

Řekl, že může být nalezeno „biologické vysvětlení“, které oobjasňuje některé příběhy o Loch Ness Monster.

Po „výletu“ výzkumného týmu do Loch Ness budou vzorky kůže atd. odeslány do laboratoří na Novém Zélandu, Austrálii, Dánsku a Francii, aby byly analyzovány na základě genetické databáze.

Profesor Gemmell řekl: "Není pochyb o tom, že najdeme nové věci. A to je velmi vzrušující.

Další odpovědi
zjentek

Já třeba nechápu, PROČ tam nenaběhne Elon Musk s tou svou ponorkou, jako v Thajsku v tý jezkyni třeba! Moh by tam nějakou dodu brouzdat vodu, i když to asi není odpověď na tvou otázku. No co…