Marty Koller

Pro ty, co znají seriál „Bratrstvo neohrožených“: kdo je podle vás z této ankety nejzlejší voják?

Odpovědi
Kelt

Kapitán Sobel

Neviděl jsem nic. Chybí tam úniková odpověď . Jinak stupňování přídavných jmen ti asi dělá problémy, takže dobrý, lepší, nejlepší, a zlý, horší, nejhorší.

led

Opilý náhradník Floyd Craver z poslední epizody

označenie berte ako pokus o silvestrovský humor, pretože tu chýba možnosť inej odpovede.
Podľa môjho názoru, ak by v danej jednotke neboli postavy aj zlých a priemerných vojakov, ťažko by ste rozoznali tých dobrých (z vojenského hľadiska) vojakov. To nehovorím o charakteroch jednotlivých postáv, pretože zlý vojak nemusí byť zlý necharakterný človek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Děkuji ❤️