Avatar uživatele
flodur

Pro kuřáky!

V kolikati letech jste začali kouřit?

http://n.sfwgif­s.com/gif/kid-smoking

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Nazdar Bazar před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bobánek

Kamarád mně naučil v sedmé třídě.Ted nekouřím,nic mi to neříká

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vašek1

Já jsem začal kouřit v 15 letech to bylo v roce 1986 a kouřil jsem až do 29 ledna roku 2009.Přestal jsem ze dna na den,a dnes to je 611 dní a vůbec mě to nezchází.Ba naopak hrozně smrdí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lerak14

je to 26 roků co jsem se ožral z rumu tím u mne tvrdé alkohol skončil a dokázal jsem odolat
ale to kouření kolikrát se překouřím a stejně zase tu mrchu zapálím!kouřím asi od 13roků a mám 52(těch peněz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Kouřím od 16 let. Nedokážu si odvyknout. A ty k… nám ještě pořád zdražují cigarety, aby se na nás pohojili. Zdravotní problémy kvůli kouření jsem nikdy neměl a nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kouřím od 14 let asi tak 6 denně. Doktor na plicním mi jednou řekl, ať začnu pořádně nebo ať s tím seknu, že na mne nemá tabulky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Taky kouřím od 14ti let, dříve skoro krabičku denně a teď tak 5 let maximálně 10 denně. Zdravotní problémy také nemám. Taky mě to strašně smrdí na šatech a v bytech kde se kouří. Kouřím jen na balkoně ráno a večer. Jinak v práci ani nekouřím, jen po obědě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek