ReHu

Otázka pro kuřáky – kouříte i na kole nebo když dobíháte např. MHD? Já to viděla a dost mě to překvapilo.

Nejlepší odpověď
anonym

mám takovou skušenost jednou jsem jela tramvají a musela přestoupit na autobus,jelikož zastávka na ten autobus byla dál a ten už tam stál musela jsem běžet abych ho stihla,zakopla jsem a jak velká tak dlouhá se válela v prachu jenže jsem tvrdohlavá jako beran a chtěla ten autobus stihnout a dala se zas do běhu a zase spadla,to už jsem měla roztrhané kalhoty a tekla mi krev z obou kolen,ale do třetice všeho dobrého se roběhla a jak jinak šup a zas jsem ležela na zemi,to už jsem měla odřenou i bradu,nos a čelo a už jsem se jen belhala,autobus jsem stihla,lidé se smáli a řidič mi řekl,kdybych věděl že se u toho tak zmrzačíte přijel bych pro vás bliž,strašně jsem se styděla a neumím si představit u toho ještě kouřit

Další odpovědi
Miroslavst

No MHD nejezdím, takže nedobíhám a na kole jsem dlouho nejel, ale pokud jsem jel, tak jsem si zapálil. Jinak bych to nerozdejchal :D

martina1

Já jsem odnaučený kuřák už šest let a manžel je silný nenapravitelný kuřák.O to je větší mé zděšení,že vydrží víc než já.Nadváhu máme přibližně stejnou,ale když jdu do schodů,tak funím jak blázen a on se směje.Stejně tak na lyžích.MHD nám nezavedli a asi nezavedou,ale kouří snad při všech možných příležitostech a snad by se radši zabil,než by pustil cigaretu z ruky.Jinak jsem ho viděla s cigárem i když si šel zaběhat.Máme asi moc čistý a zdravý vzduch.

PostApMan

Na kole jsem podobně jako Miroslavst dlouho nejel, ale naposled co jsem jel tímto způsobem na poštu, tak ano cigaretu jsem měl – s tím rozdejcháváním nevím, měl jsem spíš pak problém s dýcháním, ale po pár kilometrech už to šlo :)

S tím autobusem, párkrát se mi to stalo,ale spíš to dopadá tak že mi za běhu vypadávají ze saka a kalhot různé věci (klíče, mobil..) takže mám co dělat se sbíráním svých cenností ze země než si za běhu „přikuřovat“ plíce.

aramah

Už jsem se tu přiznala že jsem kuřák ale nekouřím venku,nekouřím na kole,nekouřím v autě,máme něco jako halu ale mrňavou,jeden stůl dvě křesla velké okno do zahrady a popelník,jen tam kouříme.

ten který je

Jsem kuřák,ale na kole je fujtajbl.Kouřím jen když jdu na pivko a to není moc často.Ještě jsem kouřil na rybách,ale na ryby už skoro nechodím.

Bumbes

Už 3 roky nekouřím, ale když jsem byl kuřák, tak jsem bafal kde se dalo – na kole, v autě, při práci, při chůzi i běhu(spěchu), dokonce i při plavání v rybníce (v moři mi kouřit nešlo, vlny byly moc divoké). Jen doma jsem respektoval manželku a děti nekuřáky, tak jsem chodil čudit na chodbu nebo do kotelny.

panenka

Já Rehu nekouřím