Gestas

Přizpůsobovali by podle vás řidiči více svou rychlost stavu vozovky, kdyby nebyly rychlostní limity?

Spousta lidí má pocit, že když jede v obci 50 a mimo obec 90, tak se jim nemůže nic stát, a to i když je např. náledí. Pomohlo by podle vás, kdyby se rychlost přizpůsobovala jen stavu vozovky (za sucha a dobré viditelnosti na cestě 1. třídy klidně 130, ale za sněhu či mlhy méně než 90)?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Ne

Jsou mladí nezkušení řidiči co to ani neumí odhadnout a pak jsou magoři co si myslí že jsou nesmrtelní .

Další odpovědi
Drap

Ne

Určitě ne

plebs

Ne

Jen 2% řidičů se naplno věnují řízení.
Faktory ovlivňující nehodovost.
Řidič mistr 49%
Ostatní neukáznění piloti 35%
Ostatní účastníci provozu 6%
Technický stav vozidla 1%
Špatný stav vozovky 6%
Počasí 2%
Situace okolo vozovky

anonym

Ne