Autista

Přizná se? A bude za to pykat?

V KOMUNITĚ TAZAČŮ JE KRYSA. KRYSA co nemá nic lepšího na práci než-li otravovat slušné lidi, kteří se chtějí pouze zeptat zda-li je v pohodě vůči zákonu, že i přes můj negativní test jsem nucen nosit respirátor jako pitomec, a vůbec dané osobě nevadí, že mě to hluboce trápí a s naprosto chladnokrevnou lhostejností beze špetky soucit ve svého Českého bratra si mě dovolí nahlásit jako škodný nebo nepohodlný obsah, a jako malý capart, jako malé zlé dítě z toho má jistě úchylné potěšení. Dost možná je tato osoba psychopatem nebo jej přechovává. Kam zmizela soudnost? A z jakého důvodu tento server s těmito ,,lidmi,, vůbec sympatizuje? Proč zrazuje nevinné tázající se občany? Možná je to společenství psychopatů, kteří si užívají každý volný okamžik, spojme se a společně odhalme toto zlo co řádí na tomto jediném kvalitním tázacím portálu, dost možná vzhledem k aktivitě a poměru nahlášení/smazání je osoba co nahlašuje zároveň i administrátor. Tazatelé všech národností českých SPOJME SE! KDO JE TEN?!! JENŽ NÁS UTLAČUJE???!!

Nejlepší odpověď
elkon

Když pominu ostatní bláboly, tak i když máš negativní test, nosíš respirátor, aby tě nikdo nenakazil, pokud se dostaneš nevědomky s nakaženým do kontaktu. Nechápu, že jsi to ještě za víc než rok nepochopil.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… božínku, to je křivdy – takovejch, co jim rozbili bábovičky je tu víc … ale dokážou udržet vztek v mezích, což ty ne, viz tvůj předešlý výkřik (okamžitě smazaný) plný nadávek …

Kelt

Myslíš v duchu Josefa V. Stalina, který takto řídil Sovětský Svaz. A ten taky hledal nepřítele.

ten který je

Potřeboval bys na vojnu.

led

Ak vynechám pocit ukrivdenosti v otázke, vychádza mi len jeden zmysel.
„Má význam nosiť respirátor, aj keď nemám pozitívny test?“
Respirátor slúži k 3 účelom, 2 oficiálne a ten tretí čítame v rôznych komentároch
1 – slúži k ochrane svojho nositeľa proti príjmaniu vírov Covida
2 – slúži k zabráneniu šírenia vírusov Covida chorým „pozitívnym“, ale aj navonok zdravým človekom, ktorý aj keď nemá potvrdenú pozitívnosť, môže byť prenášačom tohto virusu.
3 – šírený neoficiálnymi, akoby povedali politici „protištátnymi“ zdrojmi: „všetkého veľa škodí a preto dlhodobé nosenie rúšok a respirátorov bráni údržbe zdravia a mysle človeka“

PS. som zvedavá ako dlho tu táto odpoveď ostane 🙈🙉🙊

Dochy

Pokud se nemýlím tak zákazy (pohybu bez zakrytých úst rouškou či respirátorem…) se nevztahují na osoby ...... s poruchou autistického spektra, .....

Takže jseš za vodou, jen nevím jak to tomu davu dokážeš až tě začnou lynčovat…

Jinak roušky platí pro všechny bez ohledu na to zda prodělali covid, jsou očkkovaní, nebo testovaní. Důvod:

  1. těžko se to dá u každého bez roušky prověřovat
  2. všechna ta „plus“ (prodělání, očkování, testování) pouze snižují pravděpodobnost onemocnění a přenašečství. Takže kombinace s rouškou stále má smysl. Můžeme polemizovat o tom, zda klady převyšují zápory, ale nějaký smysl to zkrátka má.

Ono i to testování spíše než dokonalá ochrana má více smysl jako prevence pro dřívější záchyt bezpříznakových nakažených. Testuje se jednou až dvakrát do týdne a po negativním testu (i když jej budeme považovat v době testu za neomylný – což reálně není) můžeš být klidně po pár hodinách infekční.

xiperio

Uf, to je dlouhá otázka. Nejlepší je ignorace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Autista, to, co se vám může zdát nezávadné, jasně srozumitelné, jinému může být nesrozumitelné a nevhodné. Nemá každý své hejno osobních holubů, aby mu jako Popelce z pohádky přebrali zrno od plev. Tak proč by měl za svůj názor pykat?

Pepa25

Plně souhlasím s tímto komentářem. Akorát nerozumím odpovědi výše ad 3) jako důvodu pro nošení respirátorů. Kde nejsou třeba, tam se nenosí ani nemají nosit …

Nassin

led, kterou verzi Popelky jste viděla? Já tu, kde holubi pomáhali Popelce přebírat čočku a kukuřici.

led

Jednoducho tú, ktorá bola ešte pred objavením Ameriky. V Európe vtedy ešte nebola kukurica. 🙂

Nassin

led, ale v Evropě bola, z Asie a Řecka.

led

Nassin, asi viete viac než vedci. Súčasné teórie predpokladajú, že kukurica „vznikla“ niekedy medzi rokmi 4000 – 3000 pred Kr. v údolí rieky Balsas v Brazílii. Do Európy sa dostala po príchode Španielov do Ameriky (Kolumbus).
V Indii ju síce poznali už na prelome 11.a12.storočia, ale do Europy sa nedostala. Ani Marko Polo, ktorý žil 1254–1324 (tj.13. a 14 storočie) ju do Europy nedoviezol.
Kde ste objavili, že ju v Grécku mali už pred Kolumbom (1492) ?
Napíšte, prosím, zdroj.
Ale v Grécku nebola známa až do

led

dodatok, za stratený text
Ale v Grécku nebola známa až do konca 15.storočia.

zjentek

TÁZACÍ PORTÁL??? Hmm… sám bych to tady nenazval lépe (; ((; (((;

Pepa25

Pro mě osobně nepíšete škodný nebo nepohodlný obsah, ale prostě nesrozumitelně …