Kepler

Přívitali byste u nás taxíky bez taxikáře?

https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/auto/jiz-v-prosinci-si-v-americane-budou-moci-objednat-taxi-ktere/r~851845b­0e7ef11e8b7c1ac1f6b220e­e8/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=newsfeed&ut­m_content=defau­lt&utm_term=po­sition-12&utm_campaig­n=AktualneAuto Nebyly by nejvíc v kurzu vozy s lůžkovou úpravou? To by asi byl nejlevnější „hodinový hotel“ na světě, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Stejně si myslím, že se to brzy neobjeví. Takové zprávy i s přesným datem od kdy bude něco realizováno, se rychle objeví a rychle zmizí aniž by se uskutečnilo to, co se v nich píše.

Kdyby to bylo opravdu inteligentní, prostě prvotřídní auto, co jezdí samo – prostě pokročilá technologie tak jo. Ale protože takové věci mají většinou spoustu much, tak ne, moc strojům nevěřím a nerad se na ně spoléhám.
Takže bych tím nejel. :)

Další odpovědi
Kelt

Já jsem jel taxíkem, dvakrát v životě. Poprvé, kdy jsem potřeboval stihnout vlak kvůli zmeškanému letu a ve druhém případě, to bylo něco organizačního. Každopádně je lepší taxikář, člověk si může pokecat.

Smackdown

Hlavně autobusy a vlaky.

aliendrone

Jistě že ANO – a to by nemusely mít ani lůžkovou úpravu, protože pokud jde o návrat domů společensky unaveného Aliendrona, tak u usnutí mu stačí stávající sedadlová úprava. Předpoklad, že by mne AI automobilu obrala o hodinky, manžetové knoflíčky, mobil apod. mi totiž přijde poněkud teoretická. Pokud jde o to druhé…

No, ruku na srdce, jsem sice FOREVER YOUNG, ale ne zase až tolik, abych nechápal a nedocenil výhody pořádného lůžkového „letiště“. ;) :D :D

I kdyby Keplere pro tebe byla Kámasútra neznámý pojem (vyloučeno!!), tak přeci jen jistě víš, co je setrvačnost, potažmo hybnost a nutnost jejího zachování za svinstvo a když přijde ostrá zatáčka nebo pouhé prudké brždění, tak mi moje představivost dostatečně vykreslí mnohé potenciální situace… ;) :D :D

BTW – o tom, že je Kepler nejen zločinec, ale i CHLÍVÁK (pardon, dnes se již používá modernější termín „sexuální štvanec“, popřípadě „erotoman“) snad už nikdo nepochybuje!!! :)

Uznejte, že když po nastolení tak zajímavého tématu, jako je automobil řízený AI ho jako první napadne: „Jak z toho udělat šoustaliště?“ je velmi signifikantní! ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;)

Kepler

Anikintos: jistě máš pravdu, ale vývoj jde vpřed mílovými kroky. Ještě si živě pamatuju na první trapné pokusy se samořiditelnými auty pořádané soutěže.

aliendrone

JNJ, já pamatuji turnaj semiinteligentních minirobotů ve fotbale – vítěz myslím vyhrál ve finále 3:2, přičemž sám vstřelil všechny branky! :D :D :D

Anikitos

Jde kupředu, ale někdy ne přesně podle představ. Např. asi od 50. let si každé desetiletí mysleli, že do 30 let bude mít každý létající auto. :'D
A sice už existují různé typy „aut,“ které létat dokáží, ale nejsou tak úplně auta a jsou dost drahá. A stejně si i dnes mnoho lidí myslí, že do 30 let budou létající auta zcela běžná.
:D. :)

Ale jako jo, vývoj je asi nezastavitelný.

Anikitos

Teda pokud nepřijde další středověk/křes­ťanství anebo nás samotný pokrok nevyhubí…
:'D