vevinka007

Přítel pořád jenom spí, i když se sejdeme. Myslíte, že mu mám dát pauzu aspoň na 2 dny, ať se ozve sám?

S přítelem jsem půl roku, bydlí cca 2 min. od mého baráku i s mamkou, bratrem… Chodím za ním každý den, jenomže poslední dobou dost pracuje, samozřejmě chápu, že je unavený, ale bylo by dobré, kdyby mi to řekl, že je unavený.
Vždy jak mu zavolám, tak mi řekne, jestli dojdu… Nemám s tím problém, ale na to se zeptám, jestli není unavený. Samozřejmě řekne, že není a že spát nepůjde.
Vždy jak tam dojdu tak chvilku kecá, lehne klidně i v monterkách a usne.. Budit ho můžu jak chci, stejně se neprobudí…
Když si pozve návštěvu, taky spí… Aspoň když už tak, tak ať se převlékne či dá vanu po práci… Ale on ne, je mu to jedno.
Včera jsem s ním byla v hospodě na jedno a pak jsme přišli a měl zavřené oči a nemluvil se mnou, když jsem se ho zeptala: „Spíš“? Řekl, že ne, samozřejmě do 5 minut chrápal.
Nebaví mě to a připadá mi to, jak kdyby měl o mě naprostý nezájem… Kdyby mu zavolal nějaký kamarád, jestli jde do hospody, tak jde hned… I kdyby se teprv vzbudil.
Chápu, že chodí do práce nebo chodí pozdě z práce, ale tak hodinka by stačila…
Volám mu každý den, myslíte, že mám dát pauzu aspon na 2 dny, ať se ozve sám?

Původní neotázka
Přítel pořád jenom spí

Odpovědi
yuko

Tak ho nech spat a najdi si noveho pritele, ktery chce zivot prozit a ne ho prospat.

zjentek

Ad yuko- a co když ten spánek je nejvyšší prožitek, kterej se s dotyčnou dá prožít? Taková rada od tebe nemusí být fér ;)

Drap

Tak je zřejmě opravdu unavený, anebo nemocný. Co ti tak můžeme poradit? Musíte si to především vyříkat mezi sebou, nebo se rozejít.
Přeji mnoho úspěchů.

GM

Evidentně se s tebou nudí.