Avatar uživatele
kikina1999

Co si myslíte o pauze ve vztahu?

S přítelem jsme se poslední dobu hádali, choval se špatně a nesnažil se udělat si na mě čas, alespoň jeden den v týdnu. Před pár dny se se mnou rozešel ale asi hodinu po tom mi přišla zpráva, že mě miluje a zkusíme si dát pauzu. Z facebooku ale odstranil, že jsme ve vztahu, už se mi vůbec neozývá a podle toho, co dává teď na facebook vypadá šťastně. Myslíte si, že je to opravdu jen pauza a ne rozchod? Opravdu ho miluju a nechci ho stratit. Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 2866 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může to být jen pauza, ale většinou je to jen začátek pozdějšího konce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No, nedávno to tu bylo na téma odloučení. Nezbývá, než opakovat: láska je jako vítr a oheň. Silný oheň rozdmýchá, slabý uhasí. Podle popisu je partner ze vztahu unavený a nechává si tě jenom jako rezervu. Pryč od něj!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Souhlasím s pány ;)
Je to „ohleduplnější“ a pohodlnější forma rozchodu… bez odůvodňování, vysvětlování, výčitek, hádek, slz … proto si neudělal na Tebe čas ani jeden den v týdnu. Asi jsi tušila, že se něco děje…
To neznamená, že se choval špatně, zachoval se jak uměl a jak to cítil.
Nechtěl se hádat, nebyl spokojem, tedy to vzdal
Pro jedno kvítí ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Pauza může být někdy dobrá, ale měla by začít dohodou. Teď nám to neklape, tak si dáme pauzu, a např. za dva měsíce uvidíme. Někdy ti dva pak zjistí, že je to tak lepší a rozejdou se, jindy naopak. Z Tvého popisu mám ale spíš dojem, že jde o rozchod. Jen si myslím, že měl být přítel férovější a jasně říci, co chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Řekl bych, že je to jen pauza. Možná ji i potřebujete, uděláte si čas a zjistíte jak jste na tom a co vlastně oba chcete. Zkuste to probrat s ním. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

„Pauza ve vztahu“ často bývá jen oddálením
konce. Radši si od toho nic neslibujte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

da ny: něco na tom je a je to elegantnější. Jenže jak pro koho. Ten partner, který to nechápe, se cítí zraněn. A má obvykle pocit, že by si zasloužil aspoň vysvětlení. Kdyby mu (jí) řekl: promiň, už mě nezajímáš kvůli tomu a tomu, tak to nakonec pochopí. Ale poslat někoho k ledu bez vysvětlení je zbabělost.

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Nesouhlasím.

Podle mne by se člověk měl i v této situaci zachovat slušně a partnerovi konec oznámit. Jakékoliv „vysvětlování“ ale považuji
za zbytečné ► málokdo uvede skutečný důvod (pokud jej vůbec zná).

před 2864 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek