zjentek

Příšerně mě rajcuje Emma Stone ve snímku Souboj pohlaví a neustává to ani po letech, co s tím?

https://akns-images.eonline­.com/eol_images/En­tire_Site/2017813/r­s_1024x759-170913134440-battle1024.jpg?fit=a­round%7C1024:75­9&output-quality=90&crop=1­024:759;center,top

Elkone a pokud nepřejde, tak to pak půjde o nevěru? (To mně prosím vysvětli.)

A pokud ano, tedy půjde o ni, není pak nebezpečné (a vlastně i docela zákeřné) už vůbec samotné to hledání? (jen se snažím dobrat zda tvá rada stojí za prd či naopak jenže ty strašně lálo pseudo-filozofuješ 🤷‍♂️)

Odpovědi
aliendrone

Ten film si nevybavuji (název je mi povědomý), ale v souladu se svojí náturou ti poradím řešení. Podívej se na SOUČASNÉ fotky Emmičky (z bulváru), to by MOHLO zabrat. 😉

Jinak pochvala za věrnost, Emmička je u tebe již evergreen! (Kdoviproč jsem si právě vybavil Evu Green, která má ale MNOHEM lepší kozy, oproti Emmičce doslova luxusní. Doufám, že SOUHLASÍŠ. 😉 😁 )

elkon

Najdi si konečně ženskou, pak tě to přejde.

Arcimozek

Ach, Bože! Vy jste, synu, neskutečný frivolník. Je mi z vás smutno. Zkuste se nad sebou zamyslet, to, co tady píšete, můžou číst i děti. Opravdu vám to přijde vhodné? Zkuste se nad tím zadumat, já jsem například spirituálně volný a tyto věci už dávno neřeším.

zjentek

Arcimozek speciálně pro tebe mám radu k proclení, o svůj chléb usiluj způsobem hodným člověka, zkus se nad tím zadumat

zjentek

Aliene, WOW, tak tohle je taky třída! (Ne prvotřídní materiál, ovšem jakási třída tam IMHO bude [přestože špičatý kozy moc nemusím a ještě s talířemi jak na frisbee)

Film je o tenise, Emma hraje B. J. King (boj o rovnoprávnost, emancipace, základy sexismu a tak, prostě pinda vymaštěná), dále ve snímku S. Carell… Neblázni to viděl každej 🤷‍♂️💁‍♂️😉

led

zjentek „… to viděl každej 🤷‍♂️💁‍♂️😉“,
já to neviděla… 😐