dust8

Připravil jsem si na kafe dvě lžičky kávy, ale než jsem si to zalil, zjistil jsem, že už je téměř 21:30. Co s tím?

Není to už pozdě na kávu? Abych pak v noci usnul. Dvě lžičky kávy není úplně nejslabší, takže nevím. Kdy vy si tak děláte nejpozději kávu? Ještě bych prosil odpovědět na to co s tou nasypanou kávou v hrnku. Je nutné ji vrátit do piksly s kávou, nebo se nezkazí, pokud bude přes noc nachystaná v hrnku na zítra?

Odpovědi
nyjono

Dvě žličky jakékoli kávy kdykoli.

quentos

S. Stevenson, autor bestselleru „Spánek je umění“, doporučuje dát si poslední kávu osm hodin před spaním.
Káva je upravená pražením, takže se sotva zkazí.
Až někdy něco vrátíš jinam než zpět, dej mi vědět. Přijedu se podívat.

marci1

Normálně nech kávu v hrnku a něčím hrnek přikryj (aby káva nevyčichla). 🙂

aliendrone

Prostě si příště přes den roztáhni závěsy woe, budeš vědět tak nějak sám od sebe, že je pozdě. (kdyby ne, poznáš to podle toho, že je venku TMA) ;) :D :D

Jestli myješ pořádně nádobí, tak bys měl mít hrnek dokonale čistý a suchý, tudíž bez problémů to klidně hoď z5 do pixly, jestli ne… no, to už je na tobě. ;) :

Kelt

Já si dávám kávu i třeba těsně kolem půlnoci . Později také, když mám noční směnu, ale to už je vlastně druhý den. Někdy mám kávu v hrnku i přes noc a dolévám do hrnku vodu a dám lžičku kávy. Používám sice rozpustnou kávu, ale nevymývám hrnek po každé kávě.

kia

Posuň si čas na hodinkách o dvě hodiny zpět a máš po starostech.