Připadne vám tahle móda vkusná?

Tenisky k šatům,no nevím,ale připadá mi to ujetý a ještě jak návrháři můžou vědět,co já budu nosit v létě.
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3653­17-leto-ovladnou-sportovni-tenisky.html

Nejlepší odpověď
WenceslasRe

Já na všechnu modu kašlu. Nosím to, co se mi líbí.
:P

Další odpovědi
Agneta

„jak návrháři můžou vědět,co já budu nosit v létě?“ → no právě…:DDD

O tom, jestli budou v létě frčet tenisky rozhoduji já, a nikdo jiný – ujetý…už jsem to „na cestách“ v zahraničí viděla, a buď „nic moc“ a nebo hrůza…takhle k šatům, ale k džínám atd. ano:DDD

iceT

Noo,Ty asi šaty k teniskám nosit nebudeš,když jsi chlap…
Ale osobně na tom nevidím nic nevkusného,to by se mohly taky kritizovat lodičky na jehlách a gatě,přitom je to to docela sexy.
Ačkoli,kdyby ty tenisky nebyly tak hamatný,a byly třeba plátěné bílé,černé nebo vzorované,bylo by to hezčí.
A na závěr:kamarádka nosila sukně a tenisky běžně už před pár lety a nikdo se nepozastavoval.

Klára K.

Některé tenisky jsou moc pěkné, ale já bych si osobně k elegantním šatům třeba do divadla tenisky asi nevzala. Ale jen tak na ven? To zase záleží na tom, jestli se ty tenisky hodí k šatům…

led

Návrhári tvoria módu a ak ju výrobcovia prijmú, dajú do výroby a vy (myslím tým všetkých spotrebiteľov), aby ste držali krok s módou ich budete nosiť. Alebo nebudete nesiť a z aktuálnej módy sa stane prepadák.
Nebojte sa, výrobcovia myslia aj na ostatných, ktorí nejdú s módou, a vyrábajú konfekciu.

anonym

Tenisky k šatům? Běžně, ale jiné šaty, ne třeba futrálky, myslím jako malé večerní…to ne, myslí se bavlněné šaty k běžnému nošení, to klidně, víc se přikláním k balerinkám, musí se do nich ale koupit pořádný ortopedický vložky, aby nepadala klenba, pak mě i v nich bolí nohy, ale raději to, než vysoké podpadky, ty už moc nenosím, to je jak za trest

lota

Mě to se celkem líbí. Je to taková pohodlná ženskost.

rigormortis

Blboviny to jsou…kdo si co vezme, co teď frčí a nefrčí, kdo kde co a jak…

VeRe1983

Ona „móda“ mi přijde již z principu nevkusná, diktát pár jednotlivců s pseudovkusem hejnu ovcí. Navíc jde hlavně o kšeft, nebýt oné pofidérní módy tak tenhle byznys chcípne, protože by lidi neměli potřebu obmněňovat šatník.

Drap

Neřekl bych že je nevkusná. Moc se mi sice nelíbí, ale to neni důležité.

turbo085

Proč ne?