Kepler

Připadá vám Florence jako bestie?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/483326-bestie-florence-pustosi-vychodni-pobrezi-spojenych-statu.html pusťte si video. Podle předchozích zpráv novinářů jsem čekal úplné kataklysma, ale ono to je spíš, než bestie, vypadá jako stařenka, co mele z posledního. Poctivá česká Vichřice, by Florence dala na pudel. Zažili jste osobně něco takového?

Nejlepší odpověď
Drap

deset kilometrů je jen větříček. Včera večer, když přišla krátká bouřka , měl vítr podstatně větší sílu. Jsou to jen novinářské bláboly, aby měli o čem psát. Pokud tam bude pršet ještě tři dny, lze očekávat zprávu, že to zinscenoval Putin , aby ohrozil hospodářství USA.