Kepler

Připadá vám Ejpovický tunel za více než 5 miliard jako smysluplná stavba?

Kvúli úspory času o 9 minut? Nedaly by se ty peníze využít lépe na chybějící obchvaty měst nebo vybudování lepších komunikací mezi městy po celé republice, kde zbytečně při nehodách hynou desítky lidí a kde trávíme hodiny v zácpách?
Prostě nechápu.

Odpovědi
ivzez

Nejsem schopna posoudit, jestli je Ejpovický tunel
smysluplná stavba, protože dopravě, stavbám, ani
dopravním stavbám nerozumím.

Ale z toho, co v otázce píšete, mne napadá, jestli
nešlo o zakázku pro něčí „spřízněnou firmu“…

Mc Merkurion

… promiň, ale jedná se o úsporu deseti až jedenácti minut, buď proto ve své otázce přesný, je to velmi důležitý údaj …

aliendrone

Protože máme dem(ent)okracii!!

BTW – přizná se hrdina(ka), k autorství smazání (nahlášení) mé předchozí odpovědi?? ;) :D :D

ivzez

Aliendrone, proč nenapíšete smazanou odpověď sem?
Z diskuze není tak snadné ji odstranit.

Také by mne zajímalo, jestli se ten, kdo odpověď nahlásil, ozve.