Přiletí ufouni roku 2012?

Nejlepší odpověď
annas

Na otázku těžko někdo odpoví, zkuste si přečíst názory na:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­148&q=ufoni&sa=Vyh­ledat#921

Další odpovědi
lensen

Snad nepřiletí.Protože kdyby se k nám měli chovat tak,jak my se chováme sami vůči sobě a ostatním živým tvorům na zemi,bylo by setkání pro nás zničující

coco

Přemýšlím,jestli už nejsou dávno mezi námi v podobě politické garnitury a různých jiných koumáků Hušáků,Krejčí­řů,Kožených a nemají za úkol dovést naši civilizaci k sebedestrukci.
Takže pokud se už neozvu,měla jsem pravdu a byl to jeden z nich…:)

sejtanka

Jasně a s něma ET mimozemšťan:-))))