mosoj

Příjemné vánoční svátky přeji všem bez vyjímky.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/470895/IMG_2502_a­.jpg

http://www.you­tube.com/watch?v=ZUqZ-1_Yrr8&feature=re­lated

Otázku neumím položit.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mohu se také připojit a popřát tobě ?I všem bez vyjímky ,kteří sem přicházejí.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­56/nadap085012572­840232.jpg

Další odpovědi
Drap

Pžipojuji se k tobě, a zá nás za všechny přeji i tobě.

anonym

Dekuji vam. I ja preji vsem hezke svatky. ! 🙂
Koledy si poslechnu rada, ale musim ted na chvilku odejit , tak asi az vecer.
Vy se nam dejte o svatcich a po svatcich do kupy, at se vam zdravi zlepsi a to moje pozvani : Na kaficko do Globusu ( i s vasi pani ) porad plati !!
Jen vam ted , 28 .trosku odfrcim do sveta , ale 6.4. se zase vratim , tak pak se pripomenem. -iv-

barnajka

Děkuju moc za přáníčko – vám i ostatním.

Taky jsem plánovala, že vám tu dneska popřeju hromadně, ať pak nemusím odpovídat na jednotlivá přáníčka zvlášť.
Předběhl jste mě, tak už se s dovolením svezu s váma ;)

Jestli jste už celí napjatí, jaký sentimentální ‚klenot‘ ze mě vypadne, asi vás zklamu – letos se totiž do velkých vánočních projevů nepouštím a sázím spíš na jednoduchost. Přesně v duchu hesla: ‚Oč stručnější, o to upřímnější‘ ;)

Všem bez výjimky bych ráda popřála krásný vánoční svátky – plný lásky, klidu a pohody; nerušený nikým a ničím.

Ať každý z vás najde pod stromečkem všechno po čem touží; ať si nikdo nezapíchnete kapří kůstku do krku, nerozbijete sváteční servis po babičce, ať vám nevzplane stromek, nechytnete akutní zánět slepáku, nezapomenete děti u tchyně, neotrávite sousedy vaším falešným ‚Néseééém vám nóviny‘…

…a hlavně: ať vaše oči NIKDY nezapomenou to kouzlo, rozzářit se pohledem na radost a štěstí druhých.

~Krásný Vánoce všem~

PS: Obrázkový přáníčko pro vás nemám, tak aspoň jinou roztomilost.
Navíc celkem praktickou – čistý monitor se hodí vždycky ;)

http://s7.direc­tupload.net/i­mages/user/110405/6­dldj74x.swf

Illines

Dekuji a i ja preji krasne a klidne dny vanocni vam.

anonym

Děkuji mnohokrát a přeji totéž také všem i jejich rodinám,prostě i těm,kteří jsou vašim srdcím milí.

Jikra

Já Ti děkuji a dovolil bych si taky popřát z celého srdce Tobě,rodině i všem lidem dobré vůle krásné prožití vánočních svátků.

ten který je

Děkuji moc a také přeji všem zdraví,spokoje­nost,štěstí a klid.

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=mFRduK3­Txe0&feature=re­lated

Chci se také připojit se svým přáním, aby jste Vy všichni měli hezké svátky bez starostí a více radosti a do Nového roku vykročili s úsměvem..

anonym

Také přeji klid a pohodu a hlavně kupu zdraví v roce 2012 :))

Rufus

Já tobě taky, pěkně si je užij…

anonym

Barnajko, to je nadhera ! 🙂 Poustim si to dokolecka. 🙂
Vazne vase prispevky velmi casto potesi i pobavi ty nase dusicky. 🙂
Jste sprasna slecna. Brala bych vas za nevestu. Syny mam ale uz " obsazene " a stastne , tak to necham byt … , ale clovek nikdy nevi. 🙂 -iv-
Nekdy tedy nesouhlasim uplne se vsim .. , ale to bych zase nebyla ja !