Leoš 6150

Pokud mi vzali v roce2006 papíry za alkohol a teď mi je taky vezmou za alkohol 0,13 budu muset dělat autoškolu.děkuji

Dobrý den,
Dal jsem si v pět hodin ráno na benzince 10º pivo, za 5–10 min jsem ho vypil zhruba za hodinu a pul jsem jel. Mezitímco jsem čekal, než to ze mě vyprcha, kolem projížděli popicajti a viděli, že mám na stole plechovku piva, sice prázdnou, ale viděli. Po té hodině a půl, možná o 10 min. později, co mě chytli jsem nadýchal 0,11 a po druhé 0,13 i sami policajti říkali, že je to strašně málo. Když jsem se díval na internetu na alkohol kalkulačku, tak tam bylo, že právě s mojí váhou 120 kg a ještě jsem snidal mi alkohol vyprcha zhruba za 1 h 20min –1 h 30min. Je jisté, že mi zaberou papíry či body a na jak dlouho? Nebo je malá naděje. Děkuji moc za odpověď. V papírech policajti napsali, že sem měl pivo, nechtěl sem lhát, když mě sami viděli. Jinak v roce 2006 mi sebrali papíry za alkohol, ale od té doby jsem neměl žádný problém s alkoholem. Ma to i vliv na to?
Děkuji moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Buď v klidu, je to bez bodů, pokuta ve správním řízení 2500–20000, řidičák můžou sebrat na 6–12 měsíců. Protože jsi recidivista, můžeš počítat spíše s horní hranicí pokuty a s 12 měsíci.

Zdroj: http://www.12bo­du.cz/bodovany-prestupek-125c-1b-0.html

Další odpovědi
Mc Merkurion

… je mi divný, že při tvé váze a za hoďku a půl jsi nadýchal, nadýchal jsi vcelku dost málo, jen je problém, že druhý dejchnutí bylo vyšší … měl jsi chtít krev, jestli jsi měl opravdu jen jednu desinu (a nezbylo ti v krvi nic od večera), měl jsi jít do toho …

jáára

S takovou hodnotou se musí nesouhlasit a nechat se odvézt na krev. Pak je to i bez pokuty.

nyjono

Taky doporučuju, když je předpoklad nízké hodnoty, udělat rozbor krve.
Tebe mi je ale líto, když po zkušenosti a tak brzo ráno to bez piva nevydržíš.

Kryšpín

Pokud jste se přiznal, řeší se to jinak, lhář by měl výhodu

cukrar

0,11 a 0,13 není alkohol, za to nemůže být trest, i kdybyste tvrdil, že jste opitý.