Kryšpín

Přijde na řadu také socha Jana Žižky, např. malby, polévání či odstranění?

Na frak již dostal K. Columbus, W. Churchil a další v Anglii, USA, Novým Zélandě jsou to státy kde mají demokracii přes 70 let tak možná pravdy na odstranění trochu bude. Jan Žižka byl vynikající vojevůdce, ovšem také tvrdý zabiják proti věřícím, šlechtě sousedům apod.

Odpovědi
Arne1

trvale odstraněna aby některé pražáky nedráždila

quentos

Jiná odpověd

Opět nesmyslná otázka. Co to je „malby polévání odstranění“? Co to je „zabiják proti“ někomu? Ty seš tatar?

led

Jiná odpověd

Mala by byť akákoľvek zmienka o Žizkovi, o Husovi a vôbec všetkom husitskom odstránená, z dôvodu, že nepodporovali Spojené štáty severoamerické, bez ohľadu na to, že Amerika ako svetadiel ešte nebola Európou objavená a USA nejestvovali.
A vôbec akákoľvek zmienka a pamiatky o ľuďoch „en bloc“ na celom svete z čias pred 4. júlom (červencem) 1776 by mala byť odoslaná do zabudnutia, z vyššie uvedeného dôvodu.
A za vznik sveta by mal byť stanovený dátum 4.7.1776!

Zvidatel

bude pomalovana

Určitě bude. Takových demen*ních lidí je. Prosťáčci.
U nás byl pomalován Jan Hus.
Různě ve světě už to schytala i královna Viktorie, teď i Gándhí. Je ničena spousta monarchů, ale i prezidentů a premiréru, z nichž někteří nebyli vůbec rasisti a u těch ostatních je to irelevantní, protože proti nikomu ostře ani aktivně nevystupovali, jen třeba měli rasistické názory – jako Churchill, o kterých se sem tam zmínili např. v jeich knize. Kolik známých lidí bylo fašisty nebo přinejmenším podporovately fašismu/nacismu jako i třeba Ford a plno dalších. Ale potom dnes už ani pes neštěkne a lidi jako Ford jsou pro mnohé lidi úplné modly. Jako pro plno američánů, ale i evropanů.

Nejvcí řádí v USA a VB, ale je to všude. Ničí tam své historické osoby, a plno z nich byli skuteční velikání. Ti, co jakkoli ničí jejich památku jsou zase neksutečně malincí.
Vážně, za hanobení památek či veřejných staveb bych dával velmi silné pokuty, aby to dotyčné odradilo, tolik kolik by si většina nemohla ani hned teď dovolit – v desetitísících až stotisíci v Kč a nějaký ten týden, měsíc v lochu. Možná bych pro ně obnovil i fyzické tresty např 50 ran holí, aby těm jednodušším lidem vymlátili ten vandalismus a omezenost z těla. I v mládí se dávaly výchovné facky od rodičů, aby se děti naučily chovat. Když je to s mírou, ve správný čas a je to spravedlné.

aliendrone

Jiná odpověd

Máš v kotelnách vybojovanou dem(ent)okracii, tak drž gembec a mazej se klanět na hrobeček restituentnímu pašíkovi Vašíkovi a obecně Chátře 77! Přeci bys nechtěl upírat OVČANŮM jejich právo „na vlastní názor“, dokonce ho POTLAČOVAT?!? ;) :D :D

Jen počkej, čestapo tě už určitě má na seznamu! ;) :D :D