Přidáte se taky?

v televizi ukazovli co dokázala voda v Heřmanicích, a ve Frýdlantu,lidé prosí o pomoc nejvíc potřebují,lopa­ty,hyg.potřeby přidáte se ke mě a pomůžete?

Nejlepší odpověď
ten který je

Rád pomůžu.

Další odpovědi
dagry

V našem městě je sbírka na MěÚ, tak my nosíme potřebné věci tam.

pekynka

Je to od Vás hezké. Zítra vypravujeme na Liberecko dodávku s pitnou vodou apod.Doufám, že se vše hodí a pomůže.