dust8

Přidají se další státy Evropy k Lucembursku ve směru veřejné hromadné dopravy zdarma?

Nejlepší odpověď
marci1

Možná ano. Bylo by to fajn. Už se to praktikovalo v některých městech, když byl zvýšený „smog“. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ne, nepřidají.

Kepler

Těžko říci, záleží na pohnutkách: omezení smogu z dopravy, nebo něco jiného. U nás ve Valmezu to asi rok fungovalo a mělo to za cíl uvolnit parkovací místa. Asi to nemělo kýžený účinek, tak to zase zrušili. Pak to taky fungovalo (nebo ještě funguje?) ve Frýdku – Místku.

Kajoch

Rozhodně nikoliv…můj názor.

Edison

To je otázka… Na nesprávném místě!!!

Ametyst

Soukroma auta jsou bezpečnější než veřejná doprava co se tyče koronaviru a jiných chorob. Ale chápu, ze ten nápad dostal někdo, kdo v životě veřejnou dopravou nepojede.