Avatar uživatele
anonym

Přezkoušení pro vrácení ŘP!

Dobrý večer.V minulosti jsem byl zlobivej.Jezdil jsem bez řp,který mě byl odebrán za alkohol.Jezdil jsem dál a dostal prospěšný práce,na ty jsem se vykašlal,a jezdil dál.Prosppěšný práce jsem si odseděl,jenže meti tím mě zase chytli,a vše se prodlužovalo a dostal jsem zase prodloužení a další prospěšný práce,ty jsem už ale odpracoval,protože ve vězení jsem dostal rozum:-)Před štědrým dnem mě přišel dopis od soudu,že se mám dostavit na veřejné zasedání na projednání o zkrácení trestu.Včera mě přišel další dopis,a tam bylo skoro to stejné,jen paragraf 419.Tady jsem se dočetl,že díky amnestii mě to bude trochu zkráceno,protože mám vlastně dva činy.Jenže v březnu mám po půlce trestu,a když mě to ted zkrátí,tak by jsem mohl mít už dávno po půlce.Zažádám o vrácení řp,a jelikož jsem byl poslední 2roky hodnej,tak na 98% doufám,že mě bude vyhověno.a konkrétní otázka zní:Jak je to z přezkoušením?Mu­sím absolvovat celou autoškolu?Či jen nějaké zkrácené testy?Nebo stačí na autoškolu zajít,zaplatit nějakou částku a oni mě daj potvrzení?Děkuji za odpověd.S poz­dravem.Pavel

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5196 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
standa

Odpověď na vaši otázku, týkající se „přezkoušení“ naleznete níže ve zdroji, kde odkazuji na obdobnou otázku, na kterou jsem zde již odpovídal.

Stručně řečeno, přezkoušení jako u klasické autoškoly se nevyhnete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakovani-testu-pro-znovu-ziskani-rp

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek