Přezkoušení pro vrácení ŘP!

Dobrý večer.V minulosti jsem byl zlobivej.Jezdil jsem bez řp,který mě byl odebrán za alkohol.Jezdil jsem dál a dostal prospěšný práce,na ty jsem se vykašlal,a jezdil dál.Prosppěšný práce jsem si odseděl,jenže meti tím mě zase chytli,a vše se prodlužovalo a dostal jsem zase prodloužení a další prospěšný práce,ty jsem už ale odpracoval,protože ve vězení jsem dostal rozum:-)Před štědrým dnem mě přišel dopis od soudu,že se mám dostavit na veřejné zasedání na projednání o zkrácení trestu.Včera mě přišel další dopis,a tam bylo skoro to stejné,jen paragraf 419.Tady jsem se dočetl,že díky amnestii mě to bude trochu zkráceno,protože mám vlastně dva činy.Jenže v březnu mám po půlce trestu,a když mě to ted zkrátí,tak by jsem mohl mít už dávno po půlce.Zažádám o vrácení řp,a jelikož jsem byl poslední 2roky hodnej,tak na 98% doufám,že mě bude vyhověno.a konkrétní otázka zní:Jak je to z přezkoušením?Mu­sím absolvovat celou autoškolu?Či jen nějaké zkrácené testy?Nebo stačí na autoškolu zajít,zaplatit nějakou částku a oni mě daj potvrzení?Děkuji za odpověd.S poz­dravem.Pavel

Odpovědi
standa

Odpověď na vaši otázku, týkající se „přezkoušení“ naleznete níže ve zdroji, kde odkazuji na obdobnou otázku, na kterou jsem zde již odpovídal.

Stručně řečeno, přezkoušení jako u klasické autoškoly se nevyhnete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakovani-testu-pro-znovu-ziskani-rp