Lze nějak v autoškole řídit traktor?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, když si budeš dělat oprávnění na traktor. Občas potkávám traktor-autoškolu.

Další odpovědi
Ušel ventil

Řidičák na traktor jsem dostal automaticky když jsem dělal Céčko , (a to jsem v traktoru ani neseděl ) ale ted už to asi nejde – je to samostatný výcvik
např
Pro držitele řidičáku skupiny B – 10 hodin – 7.990 Kč
Pro neřidiče – 21 hodin –11.990 Kč
https://vtcen­trum.cz/ridic­sky-prukaz-t/

dubraro

Řidičák na traktor se dělá jako každý jiný. Studenti a učni zemědělských oborů to mívali jako součást výuky.

BTW: Já jsem se na učňáku učil jezdit s lokomotivou. Cvičně jsem vedl vlak z Ostravy do Žiliny.